cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 CroatianDevils (Jupiter, capella)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Verantius
novice
novice
Verantius


Posts : 22
Join date : 2008-08-28
Age : 36

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:50 am

Eto, nisam znao kamo da ovo stavim, pa sam ovdje. Very Happy

Uglavnom, jedan od malog broja hrvatskih guildova na Cabalu je u potrazi za novim aktivnim clanovima.

Ako ste kojim slucajem zainteresirani (a duboko se nadam da ce takvih bit), javite se in game nekome od visih levela koji su online, ili meni ovdje u forumu. (ingame je brze i bolje... Razz).

Ima nas dosta ... cca 70ak. Ali od viska glava ne boli.

Eto toliko za sad.

king
Back to top Go down
SoulWreck
novice
novice
SoulWreck


Posts : 48
Join date : 2008-08-26
Location : na sedmom nebu

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:35 am

hehe sad kad ti lipo reklamiras guild na forumu mislim da bi bilo posteno da reklamiras forum u guildu Very Happy aj natiraj ih svih 70 da se logiraju hahahaha

zezam se bar im reci da ovo postoji bounce

usput mislim se da svakom guildu napravim podforum da bude zanimljivije al to kad nas bude What a Face
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:35 am

kolaga dobro zbori:) svaki guild moze dobiti svoj podforum ako zeli
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
Verantius
novice
novice
Verantius


Posts : 22
Join date : 2008-08-28
Age : 36

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:29 pm

Rekao sam ja nekima za forum i prije nego sam ovaj thread otvorio. Very Happy

Već se jedan frend registrirao. Polako, doc ce ih nadam se vise. Samo treba uhvatit ljude online.

Cool

Ja mislim da bi i guild i forum mogli od tog saveza imat koristi. Ako nista, barem da se svi zajedno malo vise povezemo.

king

E, da, ovo za podforum i nije losa ideja. Ali pocekaj da se malo vise ljudi ovdje okupi. cheers
Back to top Go down
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 3:14 pm

zanimljivo kolege mislim da cu jos zivota izgubit dizuci lika na jupiteru Twisted Evil
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:57 pm

NISTA...NAJBOLJE JE DA OPET KRENEM IGRAT NA JUPITER:)
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
Sponsored content





CroatianDevils (Jupiter, capella) Empty
PostSubject: Re: CroatianDevils (Jupiter, capella)   CroatianDevils (Jupiter, capella) Icon_minitime

Back to top Go down
 
CroatianDevils (Jupiter, capella)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: CABAL :: Razno-
Jump to: