cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 iskustvo u kupovanju itema

Go down 
4 posters
AuthorMessage
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 4:53 pm

jeli iko ikad kupija ista sa cabal cashom ili priko onih stranica sta prosaju alz...evo ja sam jucer narucija 30kk alza za 4 eura i sve je dobro proslo...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
ultranova
novice
novice



Posts : 43
Join date : 2008-09-01

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 5:02 pm

xxx535xxx wrote:
jeli iko ikad kupija ista sa cabal cashom ili priko onih stranica sta prosaju alz...evo ja sam jucer narucija 30kk alza za 4 eura i sve je dobro proslo...

cabal cash i oni sto prodaju alz je drugo
cabal cash je ok
a od tih alz sellera ocekuj da ce ti hackat acc...
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 7:31 pm

nije istina....alz selleri isklucivo djeluju pod cabal-om...imas 4 provjerena sitea koja su pod nadleznoscu kabala i oni su potpuno sigurni...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
R3ap3r
Admin
R3ap3r


Posts : 66
Join date : 2008-08-29
Age : 38
Location : 9th circle of Hell

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:32 pm

najisplativija solucija je da prvo potrazite iteme na beginner kanalu jer tamo obicno budu cijene dosta nize nego na trade kanalu ali sve u svemu uz malo truda se uvik moze nac dobar item za jeftinu cijenu....
isto tako neke iteme mozete sami puno jeftinije napravit, izidje vas jeftinije u globali a taj isti item mozete kasnije masno prodat ako se na to odlucite
Back to top Go down
Filofaxxx
novice
novice



Posts : 34
Join date : 2008-08-26

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 7:26 pm

da moj ivo cine se sigurni,dok ti ne pokradu acc Smile viruj mi par mojih prijatelja je dozivjelo tu sudbinu...
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:16 pm

nemogu ti nista pokrast jer nemas ti nikakvog kontakta sa njim aosim sta ti kupe item sta ti stavis po cjeni koju kupis alza...

uostalom imas exclusion mark od cabal koji ti kaze da je site provjeren...tako ako se odlucis kupovat u tunguzijskih preprodavaca,ocekuj da ti neko poplasi acc,ali ako uzimas od provjrenih,nema sanse....
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
Sponsored content





iskustvo u kupovanju itema Empty
PostSubject: Re: iskustvo u kupovanju itema   iskustvo u kupovanju itema Icon_minitime

Back to top Go down
 
iskustvo u kupovanju itema
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: CABAL :: Pitanja-
Jump to: