cabal-hr.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cabal-hr.forumotion.com

Forum za svu ekipu koja razumije sta pricamo o Cabal-u
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jedno pitanje u vezi programiranja

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bon3crasher

bon3crasher


Posts : 9
Join date : 2009-01-28
Location : unknown

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:49 pm

Imam puno ideja za cabal
Od skillova, novih likova, eventa pa na dalje
Pa ako neko zna kako da otvorim cabal-datu
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 4:57 pm

tesko--> nemoguce iz razloga sta nemas softkey niti engine da implementiras....ali ja neznam bas previse o tome pa ce ti soul odgovorit bolje....on te stvari inace radi...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
bon3crasher

bon3crasher


Posts : 9
Join date : 2009-01-28
Location : unknown

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 11:11 am

Ja sam vec napravio texture malo povecam velicinu seta i eto nesto novo za update ^^
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 5:24 pm

aha,dobro,graficki znam da postoje skinovi i da mozes igrat se sa texturama...iskreno,drazi mi je original jer citajuci po drugim forumima skinove je dosta tesko implementirat da ti rade stabilno i da ih GG ne izbacuje...

kazem ti,soul je programer,on ce znat puno bolje odgovorit...poslat cu mu sms da se javi pa mozda i nesto uspijete napravit...
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
bon3crasher

bon3crasher


Posts : 9
Join date : 2009-01-28
Location : unknown

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 11:08 pm

[quote="xxx535xxx"]aha,dobro,graficki znam da postoje skinovi i da mozes igrat se sa texturama...iskreno,drazi mi je original jer citajuci po drugim forumima skinove je dosta tesko implementirat da ti rade stabilno i da ih GG ne izbacuje...

hvala, cito sam sto se tice GM-a i on ima cak forume na kojima neke texture daje
a ja sam mislio napravit bas nesto ko novi set pa ak nist dat
velika je cast meni da to bude u igri king cheers
Back to top Go down
xxx535xxx
Admin
xxx535xxx


Posts : 137
Join date : 2008-08-26
Age : 39
Location : right behind you

Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 9:05 am

samo naprijed,sritno u izradi i implementaciji i postaj koju sliku svog skina
Back to top Go down
https://cabal-hr.rpg-board.net
Sponsored content





Jedno pitanje u vezi programiranja Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje u vezi programiranja   Jedno pitanje u vezi programiranja Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jedno pitanje u vezi programiranja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» WIZARD PITANJE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
cabal-hr.forumotion.com :: GUILDOVI :: Pomozite Mi?-
Jump to: